به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سید موسی حسینی کاشانی، با بیان مطلب فوق گفت: استان قم یکی از استان هایی است که مردم علاقه بسیاری به کتاب و کتابخوانی در آن دارند و از این رو برگزاری نمایشگاه های کتاب با استقبال گسترده ای مواجه می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم عنوان داشت: 1200 ناشر در استان قم فعال بوده و مجوز بیش از 9 هزار جلد کتاب در استان بیانگر جایگاه استان قم در این زمینه است که باید از این موقعیت نهایت استفاده را ببریم.

وی گفت: برگزاری نمایشگاه های کتاب جزو مطالبات مردم بوده تا بتوانند با تازه های نشر آشنا شوند و از این رو ما با برگزاری این نمایشگاه ها می کوشیم تا به این مطالبات پاسخ دهیم.

حسینی کاشانی تصریح کرد: یکی از نمایشگاه هایی که همواره مورد استقبال بوده، نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان است که برای دومین بار امسال برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم عنوان داشت: این نمایشگاه امسال در تالار مرکزی شهر واقع در میدان نواب صفوی برگزار می شود که آیین افتتاحیه آن روز پنجشنبه 20 دی‌ماه با حضور آیت‌الله سعیدی امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) خواهد بود.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه از روز جمعه 21 دی ماه رسما فعالیت خود را آغاز و تا روز جمعه هفته بعد یعنی 28 دی ماه دایر خواهد بود.