به گزارش خبرگزاری برنا از قم، علی یزدی در این خصوص اظهار داشت: هیئت ورزش های رزمی استان قم در سه ماه پایانی سال ، در حال برنامه ریزی به منظور اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری و انتخابی است و می‌توان گفت زمستانی پرکار در انتظار هیأت ورزش های رزمی قم است.

وی از برگزاری مسابقات میکس کیک بوکسینگ در بخش آقایان و بانوان به میزبانی استان اصفهان خبرداد و افزود: زمان برگزاری این مسابقات در تاریخ ۵ بهمن ماه در رده های سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان برگزار می گردد.

یزدی در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری بیست و نهمین دوره از سری مسابقات هنرهای فردی قهرمانی کشور هنرهای رزمی نین جوتسو(نینجا) به میزبانی استان قم خبرداد و افزود:برگزاری این مسابقات در بخش بانوان در تاریخ ۲۰ بهمن ماه و در بخش آقایان در تاریخ ۲۱ بهمن ماه در استایل های انعطافی بلند،انعطافی کوتاه،ثابت کوتاه، ثابت بلند اختصاصی، تای جوتسو،یاساکو،فوکیا ،شورایکن و کاتا به میزبانی استان قم به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی، عنوان کرد: مسابقات قهرمانی کشور ویژه بانوان در رشته ورزشی فول کنتاکت کیک بوکسینگ AIKIA در تاریخ ۴ و ۵ بهمن ماه در استان تهران در رده‌های سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان برگزار می گردد که در صدد آن هستیم با برنامه ریزی دقیق حضور مقتدرانه ای در این مسابقات داشته باشیم.

رئیس هیأت ورزش های رزمی استان قم در ادامه با بیان اینکه مسابقات قهرمانی کشور در بخش آقایان و در رشته فول کنتاک کیک بوکسینگ AIKIA در تاریخ ۴ و ۵ بهمن ماه در استان تهران در رده های سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان کشور نیز در پیش است،خاطر نشان کرد:تیم کیک بوکسینگ قم برنامه‌های آماده سازی خود را برای حضور قدرتمند در این رقابت را در دستور کار دارد .

علی یزدی تصریح کرد: اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری را به منزله توسعه ورزش و قرار دادن بازیکنان در فضای رقابتی بیشتر و جدی دانسته و آن را فرصتی برای میدان دادن به رزمی کاران جوان می دانیم و آن را با جدیت دنبال می‌کنیم.

رئیس هیأت رزمی قم ،یادآور شد : رقابت بزرگ قهرمانان و مدعیان در رشته کیک بوکسینگ (SKF ) انتخابی برون مرزی در رده سنی نونهالان، نوجوانان،جوانان و بزرگسالان در تاریخ ۱ و ۳ اسفند در مجموعه شهید حیدریان قم برگزار خواهد شد.

استاد یزدی در پایان سخنان خود با بیان اینکه برگزاری مسابقات در رشته موی ‌تای در آخرین ماه از سال جاری، اضافه کرد: مسابقات کشوری موی‌تای در رده سنی بزرگسالان در اسفند ماه به میزبانی استان اصفهان برگزار و نفرات برتر برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی معرفی خواهند شد.