به گزارش خبرگزاری برنا از قم، رسول منعم در نشست با کادر اجرایی هیئت های ورزشی که در سالن بعثت فرهنگسرای جوان به انجام رسید در سخنان خود اظهار داشت: رعایت نظم و انضباط در انجام امور موجب محقق شدن تمامی برنامه های هیئت های ورزشی است.

وی عنوان کرد: یکی از برنامه های در دست اجرا از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان قم حضور در باشگاه های ورزشی برای با خبر شدن از وضعیت موجود آنها و مرتفع کردن مشکلات احتمالی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ابراز کرد: با شروع سال جدید عملکرد سال 97 هیئت های ورزشی آغاز شده که با کارشناسان معاونت ورزشی تمامی جنبه های مثبت و منفی آن مورد بررسی قرار می گیرد و در طول سال پیش رو این امر هر سه ماه یکبار به انجام خواهد رسید.

منعم بیان کرد: توسعه رشته های پایه، مستعد و پر مدال و انجام فرایند های استعدادیابی از جمله عمده ترین اهداف این اداره کل است که همیاری هیئت های ورزشی را در جهت رشد و بلوغ رشته های ورزشی مختلف را می طلبد.

وی گفت: تقویت ورزش بانوان که مورد تاکید مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و مقام عالی وزارت است از جمله اموری است که در سال جدید با یک نگاه متفاوت به آن خواهیم پرداخت تا بتوانیم احقاق حق آنها را محقق کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به این مطلب که از هیئت های ورزشی انتظار داریم به بخش بانوان توجه بیشتری داشته باشند، اذعان داشت: شناسایی رشته های مدال آور و قهرمانانی که می توانند برای ما در المپیک کسب سهمیه و مدال کنند از جمله اصول کار ما خواهد بود.

منعم با تاکید بر برگزاری منظم مسابقات استانی و حضور در مسابقات قهرمانی کشور خاطرنشان کرد: حمایت مالی و معنویاز ورزشکاران مستعد حضور در المپیک 2020 و مسابقات ورزشی المپیک ساحلی به انجام خواهد رسید.

وی به حمایت از ورزشکاران نخبه و تیم های ورزشی مستعد استان و تشویق کادر اجرایی هیئت های ورزشی خبر داد و افزود: تعامل با دستگاهای اجرایی همچون آموزش و پرورش، شهرداری و دانشگاه ها می تواند در توسعه ورزش موثر باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ادامه داد: حمایت سخت افزاری و نرم افزاری از تیم های ورزش استان که در لیگ های کشوری حضور دارند صورت خواهد گرفت.