به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت الاسلام محمدرضا گروسی در مراسم سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) و آغاز هفته ازدواج گفت: مجموعه مدیریت استان در راستای امر ازدواج آسان جوانان می کوشند و تلاش خواهیم کرد تا این موضوع روز به روز گسترش یابد.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری قم تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم در امر ازدواج، مشاوره های قبل از ازدواج است که باید در گستر ش آن کوشید.

وی گفت: طرحی در دستور کار است که تا پنج سال بعد از ازدواج نیز مشاوره های ازدواج دایر باشد که در استان قم نیز این طرح را اجرایی خواهیم کرد.

گروسی با تاکید بر گسترش زندگی با نشاط در جامعه گفت: در استان قم سیاست گذاری در این زمینه است تا بتوانیم زندگی های با نشاط را گسترش داده و باید جوانان استان نیز در این راستا تلاش کنند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری قم با اشاره به افزایش تسهیلات ازدواج گفت: در جلسه ای که استاندار قم با مدیران بانک ها داشتند، بر این نکته تاکید شد که تسهیلات امر ازدواج باید گسترش یابد.

وی بیان داشت: بانک ها باید تسهیلات بانکی را با کمترین زمان و با ضامن کمتری ارائه کنند و در جلسه فوق نیز بر این امر تاکید شده است که همین پیگیری ها موجب افزایش پرداخت تسهیلات شده است.

گروسی تاکید کرد: ادارات استان نیز باید در راستای کمک به جوانان و همچنین امر ازدواج جوانان اهتمام داشته باشند و بکوشند تا این موضوع گسترش یابد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: