به گزارش خبرگزاری برنا از قم، بهرام سرمست، در آیین تجلیل از قهرمانان کشتی قم، در مجموعه ورزشی جوادالائمه(ع) با تاکید بر اهمیت پاسداست افتخارآفرینان عرصه ورزش، افزود: قهرمانان ورزشی، نام قم و پرچم جمهوری اسلامی را در میدان‌های بین‌المللی برافراشته می‌کنند که داشتن چنین نوجوانان و جوانانی مایه مباهات است.

وی ادامه داد: پیشبرد اهداف والای ورزش قم جز با مشارکت مسئولان، مربیان، پیشکسوتان و هیات های ورزشی ممکن نیست و باید در این مسیر با توسعه ورزش همگانی زمینه توسعه و پیشرفت ورزش قهرمانی را فراهم کرد.

استاندار قم اظهار داشت: ورزش استان به برکت تلاش مسئولان، ورزشکاران و مربیان شاهد موفقیت‌های ارزنده‌ای در رشته‌های مختلف ورزشی به‌ویژه کشتی است که این موفقیت‌ها قابل‌تقدیر و تجلیل می‌باشد.

وی با اعلام آمادگی مجموعه مدیریتی قم برای برگزاری مسابقات کشتی در سطوح مختلف در این استان گفت: ظرفیت‌های لازم برای کسب افتخارات بیشتر در کشتی وجود دارد.

در این آیین از ۴ مربی و هفت ورزشکار این استان که در میدان‌های آسیایی و جهانی موفق به کسب مدال شدند، با حضور مسئولان استان و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی تقدیر شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: