به گزارش خبرگزاری برنا از قم، دبیر و اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه سراسر کشور، با حضور در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات این شورا به سؤالات رئیس و اعضای محترم جامعه مدرسین پاسخ دادند.

در این جلسه که به ریاست حضرت آیت‌الله یزدی برگزار شد، ابتدا آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری به‌عنوان دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه سراسر کشور، ضمن گرامیداشت یاد نام آیت‌الله محمد مؤمن(ره) و حضرات آیات دیگری که در 6 دوره قبلی دبیر شورا بوده‌اند، روند شکل‌گیری شورای عالی حوزه‌های علمیه را از آغاز تا دوره هفتم به‌اختصار یادآور شد.

دبیر دوره هفتم شورای عالی حوزه‌های علمیه در ادامه گزارشی جامع از برنامه‌ها و فعالیت‌های دوره هفتم این شورا به جامعه مدرسین حوزه ارائه کرد.

پس از ارائه گزارش مبسوط آیت‌الله بوشهری، اعضای جامعه مدرسین به بحث و بررسی درباره گزارش و مسائل موردنظر پرداختند. با توجه به محدودیت وقت، ادامه بحث و بررسی به جلسات آینده موکول شد.

در این جلسه مقرر شد اعضای جامعه مدرسین در جلسه آینده پس از شنیدن گزارش اجرایی حوزه‌های علمیه سراسر کشور که به‌وسیله آیت‌الله اعرافی ارائه می‌شود، بحث و بررسی درباره مسائل و موضوعات مهم ستاد و صف حوزه‌های علمیه را پی بگیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: