به گزارش خبرگزاری برنا از قم، دومین دوره انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان قم امروز با حضور دکتر منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان قم، روح الله رمضانی معاون فرهنگی و امور جوانان استان، نماینده وزارت ورزش و جوانان، نماینده استانداری قم، مسئولان روابط عمومی و حراست اداره کل ورزش و جوانان و نمایندگان سازمان های مردم نهاد قم برگزار شد.

در این انتخابات متین نجار زاده، حمید رضا جلیلی، مصطفی زرچینی، رقیه علوی نژاد، سید مجتبی احمدپوری، داود رستمی و محمد سلطانی موفق به کسب آرای لازم را کرده و به عنوان هفت عضو اصلی به این مجمع راه یافتند.

همچنین علی اصغر رحیمی آرا، محمود مرادی جهان و جواد صالحی حاجی آبادی نیز به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

دکتر منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در این مراسم گفت: برگزاری این گونه انتخابات ها نشان دهنده، جایگاه دموکراسی در کشور و همچنین بهره گیری از جوانان است.

وی گفت: دولت تدبیر و امید در راستای توجه به نسل جوان اهتمام ویژه ای دارد به گونه ای که با روی کار آمدن این دولت شاهد توسعه کمی و کیفی سمن ها بودیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم تاکید کرد: در استان قم تلاش کردیم در توسعه زیرساخت های مباحث مربوط به جوانان تلاش کنیم به گونه ای که یک خانه جوان در بخش کهک راه اندازی و دو خانه جوان دیگر نیز به زودی به بهره برداری می رسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: