به گزارش خبرگزاری برنا از قم، پایگاه‌های ورزش صبحگاهی با برنامه‌ریزی هیات ورزش‌های همگانی استان قم در نقاط مختلف هر صبح میزبان جمع زیادی از علاقمندان به ورزش است، کسانی که در سنین مختلف برای مبارزه با بیماری‌ها، جلوگیری از ابتلا به بیماری و ارتقاء سلامت خود با اشتیاق فراوان به این پایگاه‌ها می‌روند.

پایگاه‌های ورزش صبحگاهی در استان قم هم در فضای سرپوشیده شامل سالن‌های ورزشی در مناطق مختلف قم و هم در فضای باز نظیر زمین چمن ورزشگاه‌ها، پارک‌ها و بوستان‌ها برقرار است و مربیانی که از سوی هیات ورزش‌های همگانی برگزیده شده‌اند، برنامه‌های صبحگاهی را با حضور پرتعداد علاقمندان به ورزش و سلامتی اجرا می‌کنند.

یکی از پایگاه‌های همیشه فعال، پویا و مملو از علاقمند به ورزش در مرکز شهر قم و در بزرگترین مجموعه ورزشی این شهر به نام شهید جعفر حیدریان قم برقرار است و علاقمندان به ورزش در گروه‌های سنی متنوع هم در زمین چمن مصنوعی و هم در سالن دو هزار نفری این مجموعه به ورزش می‌پردازند.

با برنامه‌ریزی هیات ورزش‌های همگانی استان قم فرصتی مهیا شد تا ورزشکاران اکثر پایگاه‌ها در مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم گردهم آمده و در فضایی شاداب و با نشاط علاوه بر ورزش صبحگاهی، شاهد تقدیر هیات ورزش‌های همگانی و گروه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان از مربیان این پایگاه‌ها باشند.

در مراسمی به همین منظور با حضور اسماعیل زند رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان قم و محسن فارسی رئیس گروه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان، 22 نفر از مربیان پرتلاش پایگاه‌های ورزش صبحگاهی در نقاط مختلف شهر قم مورد تقدیر قرار گرفتند.