به گزارش خبرگزاری برنا از قم، دکتر بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه همایش پیاده روی کارکنان استانداری قم که در بوستان علوی برگزار شد، طی سخنانی بر لزوم برنامه ریزی و اجرای ویژه برنامه های ورزش همگانی در تمامی سطوح جامعه تاکید کرد .

استاندار قم با اشاره به نقش توسعه ورزش در افزایش نشاط در بین کارکنان دستگاه های اجرایی، اضافه کرد: برگزاری برنامه های مناسبتی و خانوادگی همچون پیاده روی همگانی، ضمن ایجاد فضای مفرح و تندرستی افراد، در ایجاد ارتباطات صمیمانه خانواده ها اثر گذاری مناسبی دارد.

سرمست خانواده بزرگ استانداری قم را متشکل از کارکنان فعلی و بازنشستگان به همراه خانواده آنها دانست و افزود : ترویج فضای سازمانی صمیمی که چنین اجتماعاتی را فراهم می کند در مسیر فرهنگ سازی تعلق، تعصب و تعهد در قالب برنامه های مناسبتی و روش های مختلف بدست می آید.

استاندار قم بر لزوم رسیدگی و توجه به خواسته ها و مسائل افراد و کارکنان اشاره کرد و گفت: هر یک از ما کارکنان و اعضای خانواده استانداری باید در مورد این مسائل احساس تکلیف کنند و تمام توان خود برای رفع آن بکار بریم.

مقام عالی دولت در استان در خاتمه ضمن تقدیر از حضور کارکنان و بازنشستگان استانداری قم به همراه خانواده، خاطر نشان کرد: مدیریت استان از تمام ظرفیت های قانونی برای رفع مشکلات استفاده می کند و با جدیت پیگیر رفع این موانع می باشد.