به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت الاسلام والمسلمین سعید روحانی با اشاره به اهداف برگزاری المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب در قم گفت: این المپیاد در راستای آشنایی نسل جوان و نوجوان استان با پیشرفت‌ها و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی برگزار می شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد فرهنگی هنری استان قم با اشاره به اهمیت ترویج ورزش برای نسل جوان افزود: در کنار ورزش و رقابت سالم، باید بحث ترویج فرهنگ انقلاب و انقلابی بودن نیز توجه شود.

وی تصریح کرد: در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، انقلابی که به ملت ایران شرافت داد و کشور را از بند غربی‌ها و تفکرات غرب گرایانه رهایی بخشید.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد فرهنگی هنری استان قم تصریح کرد: مسابقات المپیاد تفریحی ورزشی فرزندان انقلاب به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم و دبیرخانه کانون‌های مساجد قم برنامه ریزی شده که با هدف بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،گرامیداشت روز قم و گرامیداشت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات در دو بخش خواهران دررده های سنی 7 تا 13 سال، 14 تا 18سال و بالای 18 سال ویژه برادران و دو رده سنی زیر 16 و بالای 16 ویژه خواهران برگزار می شود.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به رشته های ورزشی این دوره از مسابقات افزود: این مسابقات در رشته های فوتبال دستی، تنیس روی میز، طناب کشی و دارت برگزارمی شود.

وی یادآور شد: علاقمندان برای شرکت در این المپیاد تا 15آذر مهلت دارند از طریق کانون های مساجد ثبت نام کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: