به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مرتضی سقاییان‌‎نژاد در بازدید از طرح پیاده‌راه خیابان انقلاب که به همراه سرمست استاندار قم، عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم و جمعی از مدیران شهری انجام شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره بر لزوم اجرای پروژه پیاده‌راه خیابان انقلاب اظهار داشت: اجرای پیاده راه خیابان انقلاب اولویت ویژه‌ای برای شهرداری دارد.

وی با تأکید بر ساماندهی خیابان‌های اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) افزود: بعد از اجرای آرام‌سازی و پیاده‌راه خیابان ارم باید آرام‌سازی خیابان انقلاب انجام شود و سپس تا چهارراه شهدا ادامه یابد.

شهردار قم علت بازدید را ایجاد وحدت نظر بین مدیران استانی در اجرای این پروژه عنوان و تصریح کرد: بازدید برای تجمیع نظرات مدیران شهرداری با مدیران استانی بوده تا در اسرع وقت عملیات عمرانی این پروژه آغاز شود.

وی از آغاز عملیات عمرانی خیابان انقلاب از روز جمعه 22 آذرماه خبر داد و گفت: آرام‌سازی خیابان انقلاب از در دو شیفت کاری و با اعتبار اولیه‌ای بالغ‌بر 4.5 میلیارد تومان آغازشده و در 6 ماه پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.

سقاییان‌نژاد به مشکلات خیابان عمار یاسر نیز اشاره کرد و گفت: حل مشکلات و پیچیدگی‌های حقوقی خیابان عمار یاسر و قسمت شرقی حرم مطهر حضرت معصومه (س) در دستور کار شهرداری بوده و تا امروز جلسات متعددی برای حل این معضل برگزار شده است.

وی رفع مشکل بلوک E را در اولویت قسمت شرقی حرم مطهر دانست و ادامه داد: در صورت رفع مشکلات حقوقی این بلوک این قسمت در تصرف شهرداری قرارگرفته و پارکینگ، ساختمان‌سازی و نماسازی آن نیز به ترتیب انجام می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: