به گزارش خبرگزاری برنا از قم، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه، امسال نیز با حضور پرشور مردم در سراسر کشور و استان قم برگزار و مردم چهل و یکمین پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی پور استاندار سابق قم نیز که در راهپیمایی مردم قم شرکت کرده بود، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: امروز شاهد حضور پرشور مردم ایران اسلامی در جای جای کشورمان هستیم که با مشت های گره کرده، از آرمان های نظام اسلامی دفاع کردند.

وی گفت: در قم نیز مردم ولایی و شریف با وجود سردی هوا، پا به عرصه گذاشته و صحنه ای از صلابت و ایستادگی را به رخ جهانیان به کشیده و ثابت کردند که پای نظام اسلامی که 41 سال پیش به دست خودشان ایجاد شد، ایستاده اند.

استاندار سابق قم بیان داشت: اگر چه دشمنان از ماه ها پیش در تلاش بودند تا با تبلیغات خود، مردم و به ویژه جوانان را از حضور در راهپیمایی مایوس کنند، اما شاهد بودیم که مردم چگونه پاسخ دشمنان را دادند.

موسی پور گفت: مردم ایران اسلامی و همچنین مردم شریف قم، در روز دوم اسفند ماه نیز بار دیگر در پای صندوق های رای از نظام اسلامی دفاع کرده و دشمنان را همواره در شک قرار خواهند داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: