به گزارش خبرگزاری برنا از قم، بهرام سرمست در جلسه شورای برنامه ریزی استان ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: دستگاه های اجرایی باید در راستای هماهنگی با فرمانداری در خصوص برگزاری انتخابات اهتمام داشته باشند.

استاندار قم بیان داشت: تامین امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت حداکثری در انتخابات، از اهداف مهمی است که باید همه مجموعه های مدیریتی استان آن را دنبال و در راستای برنامه ریزی بکوشند.

وی تاکید کرد: عدالت در کارها باید در دستور کار باشد و استفاده از اماکن عمومی برای هر کاندیدا در راستای ایجاد رقابت سالم، باید مد نظر باشد.

سرمست با اشاره به توطئه های دشمنان گفت: آنها می خواهند که مشارکت مردم در انتخابات کمرنگ شود که نباید اجازه داد و باید بسترهای لازم برای جلب مشارکت حداکثری ایجاد شود.

استاندار قم تاکید کرد: رعایت اصل بی طرفی توسط تمامی مدیران و عدالت تبلیغاتی باید در دستور کار باشد و هیچ دستگاه های حق ندارد جانبدارانه عمل کند.

سرمست در ادامه با تاکید بر توسعه گردشگری سلامت گفت: اولویت اول استان در بخش درمان، گردشگری سلامت بوده و پروژه ها و برنامه های خوبی نیز در این خصوص تدارک دیده شده است.

وی گفت: پروژه های نیمه تمام در حوزه درمان باید برنامه ریزی شده و به سرعت به فکر اتمام آنها باشیم و برنامه ریزی های گسترده تر در زمینه گردشگری سلامت را ارائه دهیم.

استاندار قم با بیان اینکه سهم استان قم از گردشگری سلامت رضایت بخش نیست گفت: استان قم با توجه به جایگاه زائر پذیری آن باید همواره به یک فضای مناسب توریست درمانی تبدیل شود و دستگاه های متولی از این امر بهره ببرند.

وی با اشاره به فعالیت خیرین سلامت گفت: عملکرد خیرین سلامت پررنگ است و از آنها قدردانی می کنیم و همچنین وجود حوزه های علمیه و مراجع تقلید در توسعه سرانه های درمانی اثربخش است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: