به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت الاسلام علی بنایی در نشست خبری با اعلام این خبر اظهار داشت: این مجمع از زمان تشکیل در ادوار مختلف و در انتخابات اعم از شورای شهر، مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری همواره تلاش کرده تا کاندیداهای شایسته که توان خدمت به مردم دارند را معرفی کنیم.

وی با تاکید براینکه قم یک هویت ملی و فرهنگی دارد افزود: از آنجا که معتقدیم استان قم با داشتن افراد برجسته و جوان و نخبه نیازی به استقراض کاندیدا از دیگر شهرها ندارد براین اساس اقدام به معرفی سه گزینه خوشنام و متخصص میکند.

بنایی ادامه داد: حجت الاسلام موسی پور که در کارنامه خود استانداری قم را دارد اولین گزینه ای است که به جهت خدمات دلسوزانه و برجسته در استان مورد توجه قرار دادیم. مردم قم به نیکی از ایشان یاد میکنند چرا که در دوران مدیریت ایشان گامهای بلندی برای شهر قم برداشت و با اجرای طرح ها و پروژه های بزرگ یکی از عوامل آبادانی قم بوده است.

به گفته بنایی، حجت الاسلام موسی پور در دوران خدمت خود مدافع حرم اهل بیت (ع) در ابعاد عمرانی بود و مردم ازایشان به نیکی یاد میکنند.

وی دکتر جعفر رحمانی را دومین گزینه مورد حمایت مجمع پیروان امام و رهبری برشمرد و خاطر نشان کرد: ایشان ۳۸سال سابقه تدریس داشته و دانشیار جامعه المصطفی است. دکتر رحمانی مشرف به مسایل و دغدغه های فرهنگی است، دلیل انتخاب ایشان هم غفلت از مسایل فرهنگی بود. ایشان در حوزه مسایل فرهنگی صاحب نظر است.

بنایی سومین گزینه مورد حمایت را نرجس نیازمند اعلام کرد و گفت: ایشان نیز از فرهنگیان خوشنام قم است و سالها در حوزه رسیدگی به مسایل زنان و خانواده فعالیت کرده، با این سابقه بنظر می رسد ایشان می توانند برای ارتقا جایگاه زنان جامعه گامهای موثری بردارند.

بنایی  در پاسخ به این سوال خبرنگار ۱۹در، که  چرا مجمع پیروان دیر هنگام لیست حمایت اعلام کرده است گفت: اگر زود لیست را اعلام میکردیم اقدام به تخریب می کردند، برای اینکه آنها را کمتر به گناه بیندازیم دیرهنگام اعلام کردیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: