به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حسین رضایی گفت: متاسفانه در فضای مجازی، شایعاتی در خصوص عدم رسیدگی به این مرحوم منتشر شده که تماما تکذیب می شود و به پرونده پزشکی ایشان در بیمارستان موجود است و مراجع ذی صلاح و قانونی در صورت صلاحدید می توانند بررسی کنند.

 وی بیان داشت: ایشان با علائم تب و لرز، سرفه و تنگی نفس به بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب(ع) مراجعه کردند و پس از انجام اقدامات اولیه در اورژانس توسط پزشک متخصص در بخش داخلی بستری شد و در سوابق نامبرده، سابقه دیابت و کم کاری تیروئید نیز ذکر شده است.

رضایی افزود: این مرحوم قبل از مراجعه به بیمارستان، با درمان های خانگی (به گفته همراهان) اقدام به خود درمانی کرده است و علائم بیماری از 10 روز قبل از مراجعه نیز آغاز شده بود.

مسئول بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب(ع) تصریح کرد: در عکس قفسه سینه نیز، ابتلا و درگیری هر دو طرف ریه ها گزارش شده است و پس از بستری نامبرده در بخش داخلی به دنبال، گسترش مشکلات تنفسی و وخامت حال وی، ایشان با نظر پزشک معالج به بخش آی سی یو منتقل شده و صبح امروز 15 اسفندماه با وجود تلاش فراوان تیم درمانی، جان به جان آفرین تسلیم کرد که برای ایشان علو درجات و برای خانواده مرحوم نیز صبر آرزومندیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند گفت: تیم درمانی بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب(ع) قم با تمام توان و با اخلاص در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش کرده و همانند سال های دفاع مقدس، در پاسداری از مرزهای سلامت، جانفشانی می کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: