به گزارش خبرگزاری برنا از قم، دکتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست با خیرین سلامت استان قم طی سخنانی با اشاره به ویژگی مذهبی بودن استان قم اظهار کرد: انتظار از قم برای جمع آوری کمک های خیر نیز بالاست و خوشبختانه خیرین سلامت ، سازمانهای مردم نهاد و ستاد های مردمی  استان قم در این راستا عملکرد بسیار خوبی داشته اند.

سرمست استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی و خیرین رویه ی مدیریت استان است افزود: برگزاری منظم جلسات از آغاز شیوع کرونا نیز به همین دلیل بوده است.

وی با تاکید بر فراهم شدن سازوکار تدوین گزارش فعالیت های انجام شده توسط خیرین سلامت و ستادهای  مردم در استان قم گفت: این فعالیت ها بایستی تبلیغ شده و به عنوان الگویی برای سراسر کشور معرفی شوند.

مقام عالی دولت در استان قم همچنین خواستار ایجاد کارگروهی با محوریت اداره کل امور بانوان استانداری برای شناسایی و تحت پوشش قراردادن خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا شد.

استاندار قم با اشاره به ضرورت پیش بینی بسته های حمایت از اقشار آسیب پذیر گفت: یک براورد دقیق از نیازهای استان قم ضروری است.

سرمست با اشاره به تعطیلی اصناف غیر ضرور بر نظارت  دستگاه های متولی بر اجرای دقیق و کامل این مصوبه  تاکید کرد و گفت: گزارش وضعیت اجرای این مصوبات بایستی تدوین شود.

در این جلسه ضمن ارائه ی گزارش کارگروه های پنج گانه، چالش های موجود بررسی و دستورات لازم از سوی استاندار قم بررای رفع آنها صادر شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: