ازناخبر

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان  ، این بازی که نخستین بازی فوتبال بانوان ازنا و  لرستان در این رقابت ها بود حریف تیم پالایش گاز ایلام که چند سال است در این لیگ توپ می زند بودند که با یک بازی نزدیک با نتیجه 2بر 1 بازی را واگذار کرد.

گل اول این بازی را تیم ایلام در نیمه دوم بازی با ضربه پنالتی وارد دروازه ازنا کرد و چند دقیقه بعد تیم ازنا با یک ضربه ایستگاهی وارد گل ایلام نمود و نهایتا در دقایق پایانی بازی روی یک اشتباه دروازه ازنا برای بار دوم باز شد تا 2 بر 1 ایلام این بازی را پیروز شود.

شایان ذکر است که مسئولین و بانوان مسئول مثل خانم پوریان بخشدار و خانم مرزبان عضو شورای شهر ازنا با حضور در ورزشگاه تختی ازنا ضمن تماشای بازی حمایت خود را اعلام کردند.

 نماینده فدارسیون:میزبانی ازنا عالی بود/رئیس تربیت بدنی ازنا:با قدرت از تیم حمایت میکنیم/فولاوند:از بازیکنان راضی هستم

مسئولین شرکت کننده در نخستین بازی لیگ برتر بانوان ازنا این بازی را مثبت ارزیابی کردند و حمایت خود را از این تیم اعلام کردند.

 
 

بخشی رئیس تربیت بدنی ازنا  بازی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بانوان ازنایی بسیار خوب بازی کردند هرچند نتیجه را واگذار کردیم اما نباید فراموش شود این تیم با مشکلات بسیار زیاد در روزهای پایانی بسته شد و هنوز هم مشکل تامین اعتبار دارد.

ازناخبر

این مقام ورزشی ازنا قضاوت داوران را خوب ارزیابی کرد و افزود: حمایت های خود را از این تیم دریغ نمی کنیم و همچنان با تمام توان از این بانوان زحمت کش حمایت خواهیم کردو از همه مردم عزیز دعوت می کنیم تا این تیم را حمایت کنند.

مربی تیم بانوان ازنا نیزبه مشکلات عدیده تیمش اشاره کرد و گفت: همانطور که برنامه ریزی کردم بازی قابل قبول بود و از کلیه بازیکنان تیم راضی هستم اما نباید فراموش کنیم تیم حریف سالها در لیگ برتر بازی کرده و رده چهارم لیگ برتر را در کارنامه خود دارد.

ازناخبر

سمیه فولادوند افزود: تیم حریف خیلی زودتر از ما برنامه تمرینی داشته اند ، ترکیبی هماهنگ و شرکت در مسابقات مختلف از برگ های برنده این تیم بود که متاسفانه ما هیچ کدام از این پارامترها را نداشتیم و البته من انتظار بیشتری از آنها داشتم ولی بچه های ما خوب بازی کردند.

وی در انتها ضمن تقدیر از حامیان تیم و هیئت داوران و هیئت نظارت گفت: رقابت پا یا پای بود گاهی تعداد گل ها نشانه برتری تیمی نیست، آمادگی جسمانی تیم حریف بخاطر تمرینات بهتر از ما بود و حتی اگر اشتباه نکنم تعویض هم نداشتند.

خانم صادقی نماینده فدراسیون فوتبال در برگزاری مسابقه فوتبال بانوان ازنا و پالایش گاز ایلام نیز گفت: قابل توجه مسئولین محترم، از روز قبل از ورود به ازنا همکاری ها با ما عالی بود، آمادگی ، امکانات و زمین خیلی مناسبی را برای مسابقه آماده کردند.

وی افزود: شهر ازنا کوچک است اما فرهنگ بسیار بالایی دارد، مهمان نوازی آنها عالی بود و جا دارد که از اعضای شورای شهر خصوصا آقایان امانی، مرادی و خانم مرزبان تشکر کنم که همیشه کنار تیم بودند و ما را یاری کردند.

اعظم مرزبان عضو شورای شهر ازنا به بازی عالی بانوان ازنا اشاره کرد و گفت: بازی خیلی خوبی بود، ما باید این تیم را حمایت کنیم و تنها نگذاریم، همه مسئولین و شهروندان به کمک این تیم بیایند.

سرمربی تیم بانوان پالایش گاز ایلام تیم ازنا را عالی برشمرد و گفت: امروز اولین بازی را در لیگ جدید با تیم ازنا داشتیم که البته تیم ناشناخته ای برای ما بود.

ایناس آراسته نژاد در ادامه خاطر نشان کرد: امروز که وارد میدان شدیم دیدیم که این تیم از لحاظ قدرت بدنی و آمادگی جسمانی در سطح بسیار خوبی قرار داشت، اما ما توانستیم از فرصت ها استفاده کنیم و 2 بر 1 این تیم را شکست بدهیم.

این بانوی ایلامی افزود: تیم ما جای کار زیادی دارد و تمرینات خود را ادامه می دهیم و تیم بانوان ازنا نیز خیلی خوب بازی کردند و برای این تیم هم آرزوی موفقیت می کنم.

وی به ازنا اشاره کرد و گفت: با توجه به این که این تیم برای نخستین بار است که به لیگ برتر راه پیدا می کند اما سطح بازی متفاوتی را ارائه کردند که جای تقدیر دارد.

آراسته نژاد در انتها به نخستین سفرش به ازنا اشاره کرد و گفت: ازنا شهر خوبی بود و خیلی خوشحال هستم که به این شهر سفر میکنم و ازنا شهروندان عالی دارد.

ازناخبر

 

گزارش محمد ملکی خبرگزاری برنا لرستان