به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، سید ابوالفضل موسوی بیوکی در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه در استان یزد با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به حضور پرشور و چشمگیری مردم در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و اظهار داشت: این حضور مردم نشان داد که آنها پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و درس بزرگی به مسئولان دادند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این حضور مردم به مسئولان پیام‌های بسیاری را می‌رساند تصریح کرد: مردم با این حضور خود گفتند که ای مسئولان ما با این همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد، پای انقلاب و نظام ایستاده‌ایم و شما مسئولان هم به همین شکل باید در مقابل آمریکایی‌ها ایستادگی کنید.

وی به وظیفه مسئولان در مقابل مردم قدرشناس جمهوری اسلامی را قدرشناسی کامل و همت بیشتر دانست و اضافه کرد: مسئولان باید قدر این مردم همیشه در صحنه را به خوبی بدانند و نهایت تلاش خود را به کار بگیرند تا مشکلات مرتفع شود.

موسوی بیوکی با بیان اینکه مردم فقط تلاش و همت مسئولان را می‌خواهند گفت: آنها می‌خواهند که اولا در مقابل آمریکایی‌ها ایستادگی کنند و تلاش مضاعف خود را در راستای کاهش مشکلات مردم به کار بگیرند.