به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ اداره کل هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه بارشی از چهارشنبه  تا اواخر وقت جمعه بر روی خلیج فارس و استان است. بنابراین در این مدت در برخی ساعات ضمن افزایش سرعت وزش باد‌های به نسبت شدید شمال شرقی، در برخی نقاط نیز وقوع رگبار‌های پراکنده باران همراه با رعدوبرق و وزش تندباد رخ می‌دهد.

همچنین در ساعاتی از وقت امروز و فردا نیز گاهی بر تراکم ابر‌ها در آسمان استان افزوده می‌شود و احتمال وقوع رگبار پراکنده همراه با رعدوبرق و وزش تندباد بیشتر بر روی دریا دور از انتظار نخواهد بود.

پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی بوشهر

آسمان استان بوشهر تا پیش از ظهر فردا، صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، گاهی افزایش ابر و وزش باد و در فراساحل با احتمال رگبار پراکنده باران و رعدو برق و در اوایل صبح در برخی نقاط مه رقیق، پیش بینی شده است.

جهت وزش باد، متغیر، بیشتر شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی ۳۶ کیلومتر در ساعت و بر روی دریا گاهی بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

ارتفاع موج نیز ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و در فراساحل در برخی ساعات ۶۰ تا ۱۲۰ گاهی تا ۱۵۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا  ۰۰:۵۳ دقیقه بامداد، جزر اول ساعت ۰۹:۰۹، مد دوم ساعت ۱۶:۴۶ و جزر دوم ساعت ۲۰:۰۱ است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: