مدیران سایپا بر افزایش همکاری ها با سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف تاکید کردنند

مدیران سایپا بر افزایش همکاری ها با سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف تاکید کردنند

در بازدید مدیران و کارشناسان نت گروه صنعتی سایپا از توانمندی های مراکز خدمات تخصصی و آزمایشگاه های سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و پژوهشکده توسعه تکنولوژی بر افزایش همکاری ها با این مجموعه تاکید شد.

خبرگزاری برنا؛ در بازدید مدیران و کارشناسان نت گروه صنعتی سایپا از توانمندی های مراکز خدمات تخصصی و آزمایشگاه های سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و پژوهشکده توسعه تکنولوژی بر افزایش همکاری ها با این مجموعه تاکید کردند.

بازدیدکنندگان با حضور در این سازمان، از نزدیک با فعالیت ها و دستاوردها در حوزه سیستم های اندازه‌گیری و ساخت تجهیزات پشتیبان خطوط تولید، تسترهای گیربکس، ساخت تسترها و رول تست آشنا شدند.

مدیران و کارشناسان نت گروه صنعتی سایپا از مرکز خدمات تخصصی اتوماسیون، کارگاه ساخت و آزمایشگاه های تخصصی فناوری و تجهیزات آب و آبیاری(فناب)، متالورژی و اپتیک بازدید کردند.

گفتنی است، این بازدید پس از حضور فعال سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و ارائه توانمندی و ظرفیت‌های مرتبط با صنعت خودرو این سازمان در نمایشگاه جانبی رویداد فناورانه خودروهای آینده که 25 و 26 مهرماه از سوی مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا با همکاری گروه خودرویی ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با مشارکت شرکت های دانش بنیان و توانمند صنعت خودرو برگزار شد، به درخواست مدیران نت گروه صنعتی سایپا انجام شد.

در این بازدید که 28 آبان ماه 1401 انجام شد، مهندس قریشی  مدیر نت (نگهداری و تعمیرات)، مهندس میبدی مدیر نت رنگ 3، مهندس رشیدی، مهندس مهمانواز، مهندس پویان زارعی، مهندس ابیانه کارشناسان مسئول شرکت سایپا و مهندس وحدانی مدیر اداره پروژه یابی، مهندس شرافت مدیر مرکز خدمات تخصصی مکاترونیک، مهندس بنجخی مدیر مرکز خدمات تخصصی اپتیک و مهندس بحرودی مدیر پروژه رول تست، مهندس کریمی مدیر مرکز خدمات تخصصی ساخت حضور داشتند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار مراکز پژوهشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار مراکز پژوهشی

    اخبار برگزیده