تقویم کاری کیو‌کشین KIKO ایران برای سال ۱۴۰۲ اعلام شد

تقویم کاری کیو‌کشین KIKO ایران برای سال ۱۴۰۲ اعلام شد

رئیس سبک کیوکوشین KIKO ایران گفت: با نظر هیات رییسه سبک در ایران ، تقویم کاری کیو‌کشین کایکو ایران در سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش برنا از مرکزی ، محمد قاسم حاجی  آبادی رئیس سبک کیوکوشین KIKO ایران ، در گفت‌وگوی اختصاصی با برنا گفت : در آخرین جلسه هیات رییسه کیوکوشین KIKO ایران در سال جاری، تقویم فعالیت های آموزشی ، فرهنگی و مسابقات سبک برای سال آینده مشخص شد .

حاجی آبادی ادامه داد : بهره گیری از ظرفیت استان های دور از پایتخت ، استعداد یابی، برگزاری مسابقات استانی و کشوری ، ارتقا کمربند از جمله فعالیت های سال آینده  کیوکوشین KIKO ایران است .

رئیس سبک کیوکوشین KIKO ایران خاطر نشان کرد : در سال آینده توجه به افزایش روحیه پهلوانی در بین ورزشکاران و مربیان دردستور کار این سبک قرار گرفته است .

وی تاکیدکرد : توجه به ظرفیت ورزش می‌تواند باعث افزایش و ایجاد نشاط و شادی در جامعه شود و بهره گیری از انرژی جوانان در توسعه ورزش را به دنبال دارد .

حاجی آبادی افزود : در برنامه ریزی تقویم سبک برای سال آینده توجه خاصی به تجلیل از ورزشکاران ، قهرمان و مربیان با اخلاق شده تا روحیه جوانمردی در بین احاد ورزشکاران مورد توجه قرار گیرد .

رئیس سبک کیوکوشین KIKO ایران ادامه داد: اولویت این سبک تنها ایجاد مهارت فنی و تکنیکی در بین ورزشکاران نیست و توجه به روحیه پهلوانی ، همدلی ، بشردوستی  ازنکات مورد توجه سبک می‌باشد.

حاجی آبادی درپایان گفت : جذب نیروهای متعهد، مجرب و فنی در سبک  یکی دیگر از اهداف آینده است که به صورت تخصصی با نظر کمیته استانی و کمیته فرهنگی صورت خواهد گرفت .

 

گزارش: رضا براتی 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار مرکزی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار مرکزی

    اخبار برگزیده