آماده باش آتش نشانان برای امدادرسانی در حوادث شب چهارشنبه پایان سال

آماده باش آتش نشانان برای امدادرسانی در حوادث شب چهارشنبه پایان سال

در آستانه فرا رسیدن شب چهارشنبه پایان سال، به منظور پیشگیری از حوادث تلخ احتمالی، نیروهای آتش نشانی در سطح شهر اراک و نقاط پرتردد مستقر خواهند شد.

 به گزارش برنا از مرکزی،  آتش پاد سوم محسن فضلی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، با ابراز این مطلب افزود: طی برنامه ریزی های انجام شده علاوه بر آماده باش 11 ایستگاه آتش نشانی در شب چهارشنبه پایان سال، چندین اکیپ ویژه با 250 نفر از آتش نشانان و  35 دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی برای سه شنبه پایان سال، در سطح شهر آماده باش خواهند بود.

وی ادامه داد: برای تامین ایمنی شهروندان و همیاری با آنان در شب چهارشنبه پایان سال، ناوگان خودرویی و آتش نشانان در نقاط مختلف سطح شهر اراک از ساعت 15 روز سه شنبه 23 اسفندماه تا پایان این مراسم آماده خدمت رسانی هستند.

 سرپرست سازمان آتش نشانی اراک، تصریح کرد: در این روز، مدیران عملیاتی آتش نشانی با خودروهای سازمانی به طور مستمر در خیابان ها و معابر به گشت زنی پرداخته و وضعیت ایمنی نقاط مختلف شهر را تحت کنترل قرار می دهند.

فضلی از عموم شهروندان خواست ضمن پرهیز از ریختن مایعات قابل اشتعال بر روی آتش، از روش کردن آتش های بزرگ که موجب آتش گرفتن درختان، کابل ها و بالکن های ساختمان ها می شود، خوددرای کنند و در هنگام بروز هر گونه حادثه ای، سریعاً مراتب را به سامانه 125 و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در سطح شهر اطلاع دهند و در صورت مشاهده خودروهای آتش نشانی حین اعزام به ماموریت، مسیر را برای تردد این خودروها باز نگه دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار مرکزی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار مرکزی

    اخبار برگزیده