مجمع خیرین بهزیستی استان مرکزی تشکیل میشود

مجمع خیرین بهزیستی استان مرکزی تشکیل میشود

سرپرست بهزیستی استان مرکزی گفت : مجمع خیرین بهزیستی استان مرکزی در جهت هماهنگی و برنامه ریزی های بیشتر خیرین استان تشکیل میشود .

به گزارش برنا از مرکزی ، محمود حسین آبادی ، سرپرست بهزیستی استان مرکزی در نشست هم اندیشی با خیرین بهزیستی شهرستان اراک که در شیرخوارگاه شایستگان و نوباوگان اراک برگزار شد گفت : در جهت هماهنگی های بیشتر ، برنامه ریزی ، آسیب شناسی عملکرد حوزه مشارکت و افزایش تعامل باخیرین و نیکوکاران  مجمع خیرین بهزیستی در استان  راه اندازی میشود . 

وی ادامه داد : نیکوکاران همیشه بصورت مدام  حامی خانواده بزرگ بهزیستی در کشور و در استان بوده اند و بررسی عملکرد خیرین دراستان نشان از عملکرد مثبت ، سازنده ، اثر گذار و رو به رشد این عزیزان بوده است که واقعا ستودنی است.

سرپرست بهزیستی استان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و مشارکت خیرین و نیکوکاران در تمام حوزه های زیر مجموعه بهزیستی گفت : این همدلی و همراهی و همکاری سبب دستیابی هر چه سریعتر  جامعه به اهداف متعالی خود و خدمت بیشتر به مردم در گروه های هدف می شود.

حسین آبادی اضافه کرد : نیکوکاران همکاران ، بازوان توانمند وعضوی ازخانواده بهزیستی هستند که بدون هیچ چشم داشتی ، بدون هیچ توقع حتی در بسیاری موارد بدون مطرح شدن اسم و رسم و نام خود برای این کشور قدم های شایانی برداشته اند که جز خداوند کسی قادر به جبران این قدم های بزرگ نیست .

وی خاطرنشان کرد : شان ،منزلت و جایگاه خیرین باید در مجموعه بهزیستی حفظ شود چراکه این عزیزان پدران معنوی بهزیستی هستند .

حسین آبادی تاکید کرد : تمامی مباحث حوزه مشارکت اجتماعی با راه اندازی مجمع خیرین زیر نظر خود خیرین برنامه ریزی ، اجرا و عملیاتی میشود که این قدم باعث شفافیت در عمل و شیشه ای شدن عمکلرد بهزیستی در حوزه مشارکت ها میشود که باعث اعتماد بیشتر مردم ، خیرین و در نتیجه افزایش اعضا مجمع خیرین میشود.

دراین نشست خیرین ضمن اعلام آمادگی برای ادامه همکاری با بهزیستی از ایجاد مجمع خیرین استقبال کردند ، نقاط قوت و ضعف حوزه مشارکت ها، نحوه تعامل بیشتر با خیرین ، روش های ارائه خدمات بهتر در حوزه مشارکت نیز از موارد مورد بحث و تبادل این جلسه بود.

در این جلسه ازتعدادی از خیرین و نیکوکاران شهرستان اراک با اهدا لوح یادبودی تقدیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار مرکزی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار مرکزی

    اخبار برگزیده