به گزارش برنا، شاید اگر هزاران یا حتی صدها سال پیش کسی در رویا و تخیلاتش از دنیایی صحبت می کرد که مردم بتوانند در آسمان پرواز کنندد و از نقطه ای به نقطه دیگری بروند؛ دیوانه پنداشته می شد.

با این حال در عصر حاضر همچین موقعیتی برای اغلب ما فراهم است تا به سریع ترین روش های ممکن، لذت سفر را تجربه کنیم. چه بسا که دیگر تغیرات گسترده تری هم روی داده و نه تنها بلیط فروش های سیستم یافته صورت می گیرند؛ بلکه دیگر به ماندن در صف های طولانی برای تهیه آن نیازی نیست.

پیشرفت تکنولوژی روند رزرو و خرید بلیط را بسیار آسان تر از همیشه کرده است. دیگر احتیاجی به صرف وقت های طولانی و طاقت فرسا نیست. سایت ها و اپلیکیشن های به خصوص به مدد ما آمده اند تا بخشی از دغدغه های زندگی مدرن را در خود حل کنند.

عموم مردم از مزیت های خرید آنلاین آگاه هستند اما هنوز هم نکات ریزی وجود دارند. رعایت آن ها بیشتر از قبل، موانع را برطرف خواهد کرد. متاسرچ یکی از همین نکته ها به شمار می رود.برای آشنایی با آن و تاثیر شگرفش بر سیو زمان بیشتر، در ادامه همراه مان باشید. 

بلیط هواپیما + اسکای اسکنر

متاسرچ ها، کاربردی ترین ابزار یافتن بهترین نرخ هواپیما

تصور کنید به دنبال تهیه جنس خاصی هستید و برای خرید آن لازم است تا به چندین فروشگاه سر بزنید. هرچند می توان آنلاین به جست و جو پرداخت و از سایت های مختلف بازدید کرد اما این روش هم به نسبت زمان بر می باشد.

شاید حین مواجهه با همچین تجربه ای آرزو کرده باشید که ای کاش تنها یک وب سایت وجود داشت تا بتوانید با کمک آن از تمامی انواع و قیمت ها آگاه شوید. کاربرد اصلی مگاسرچ دقیقا به همین مثال شباهت دارد.

احتمالا تا به حال اسم سایت های کایاک و اسکای اسکنر را شنیده باشید. دو سرویس کامل و سرشار اطلاعات که در زمینه خرید بلیط هواپیما خدمان رسانی می کنند. البته دامنه کارهای آن ها به این مورد خلاصه نمی شود.

رزرو کردن اتاق هتل یا حتی لنت یک خودرو برای راحتی بیشتر در مقصد نمونه های دیگری هستند. همچین قابلیت فوق العاده ای شرایط خاصی ایجاد کرده تا بتوان تنها با یک مرتبه سرچ، از تمام درگاه های دیگر نیز اطلاعات کسب کنید.

ارائه لیستی کامل از قیمت ها با توجه به تاریخ سفر، دیدی وسیع ایجاد می کند تا با کمترین حد اتلاف وقت، بهترین گزینه ممکن را بیابید. تورهای مسافرتی مختلف و حتی هتل های خوب را با یکدیگر مقایسه نمایید و نهایتا شرایط مناسب خود را برگزینید.

کارایی ویژه و امتیازات گزینه متاسرچ موجب شده تا بسیاری از سایت های معتبر جهان همچین قابلیتی را در دسترس بازدیدکنندگان قرار دهند. در واقع با سیستم کاملی در ارتباط خواهید بود که هر آنچه درباره سفر لازم است؛ گردآوری نموده و معرفی می کند.

چگونه در سریع ترین زمان بهترین و ارزان ترین پرواز را پیدا کنیم؟

وقتی صحبت از سفرهای دور می شود اولین گزینه ای که ذهن را مشغول می کند؛ تهیه بلیط هواپیما است. مزایای بی شمار سبب شده تا نخستین گزینه محتمل برای جا به جایی لقب بگیرد.

 • عمدتا افرادی که همچین شیوه ای را انتخاب می کنند، اهمیت زیادی قائل هستند تا حتی لحظه ای را هم برای گردش و تفریح در مقصد از دست ندهند. مگاسرچ موقعیت ایده آلی فراهم کرده تا روند تهیه بلیط هم سرعتی چند برابر بیابد.
 • با در نظر گرفتن مکان و تاریخ، بهترین پیشنهادات یک به یک نمایان خواهند شد. امکان دارد با سایت هایی برخورد داشته باشید که پیش از این با آن ها چندان آشنا نبودید. یعنی به طور مشخص همه گزینه های ممکن معرفی می شوند.
 • خرید بلیط می تواند هزینه های گزافی به دنبال بیاورد. به همین علت خیلی از افراد به دنبال بلیط های چارتری هستند. با مگاسرچ سریع و آسان از تخفیفات ویژه آژانس ها و شرکت های گردشگری آشنا خواهید شد. 
 • به طور مفصل انبوهی از گزینه ها پیش روی تان قرار می گیرد و انتخاب های گسترده تری دارید. یعنی مجبور نیستید فقط به یک شیوه حمل و نقل بیندیشید؛ بلکه علاوه بر هواپیما، استفاده از قطار و اتوبوس نیز جزو پیشنهادات هستند.
 •  مزیت به خصوص دیگر، امکان رد شدن از محدودیت ها است. برای توضیح این ویژگی در نظر بگیرید که مثلا یک سایت تخصصی خدمات دهی می کند یا به دلیل رقابت بین شرکت های هواپیمایی، لیست کوتاه تری از قیمت ها ارائه می شود.

منتهی وقتی که از متاسرچ کمک می گیرید؛ همچین فیلترهایی اعمال نمی شوند و به معنای واقعی خط قرمزی وجود ندارد.

 • خدمات ارائه شده با بلیط خریدن، می توانید رزرواسیون محل اقامت را هم با صرف اندک وقت و هزینه به سرانجام برسانید. مخارج آن ها را بسنجید و مناسب با بودجه خود، انتخاب نمایید.
 • امکان دارد موفق نشوید تا در یک زمان خاصی، پکیج متناسب با خود را بیابید. در چنین موقعیتی، شروط مهم را ذکر می کنید و سپس سایت بعدا به شما اطلاع می دهد که آیا الان گزینه مطلوبی دارد یا خیر!

بلیط هواپیما + اسکای اسکنر

نمونه های جهانی و مشهور، شامل گزینه متاسرچ

شاید کایاک، زیر مجموعه  booking.com را بتوان بهترین نمونه در سطح جهان قلمداد کرد که با ایجاد سطح وسیعی از دسترسی، خدماتی همچون فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد.

این سرویس به بیش از 700 وب سایت دیگر اتصال دارد و با معتبر ترین ها به همکاری مشغول است. Priceline.com, Agoda.com, Rentalcars.com چند مورد از آن ها محسوب می شوند.

امتیاز متاسرچ در ایران

دسترسی به همچین قابلیت و امتیازات گسترده ای در ایران هم وضعیت قابل توجهی دارد. هرچند عمر این اتفاق چندان زیاد نیست اما سایت های خوبی به فعالیت در این زمینه مشغول هستند.

تا پیش از این که تحریم ها توریسم و گردشگری را هم بی نصیب نگذارند؛ یعنی مدتی قبل، سایت ویگو برای کاربران ایرانی قابل دسترسی بود که در حال حاضر چنین شرایطی وجود ندارد.  

یکی از نام آشنا ترین ها و البته پر سابقه ترین ها که حتما تا به حال برخوردی با آن داشته اید؛ لست سکند است. سایتی که از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرده و از همان ابتدا، رزومه ای عالی برای خود رقم زد.

بلیط هواپیما + اسکای اسکنر

این سایت معتبر و پر بازده با قرار دادن گزینه متاسرچ، بی شمار انتخاب را به بازدیدکنندگان ارائه می کند. به طوری که امکانی فراهم شود تا تنها با تایپ مبدا و مقصد مورد نظر، همه پیشنهادات مناسب پیش روی فرد قرار گیرد.

از جمله خدمات آن باید به رزرو بلیط هواپیما انواع وسایله های نقلیه اعم از هواپیما و قطار، رزرو اتاق هتل، اقامتگاه های بوم گردی و تخفیفات ویژه آژانس های گردشگری اشاره کرد.

فهرستی از بهترین و ارزان ترین موارد و البته بلیط های چارتری مقرون به صرفه پیش روی شما قرار می گیرند تا تصمیم درست و مناسبی انتخاذ کنید.

امتیازات سایت لست سکند شامل چه مواردی می شود؟

 • ارائه داده ها و اطلاعات بیش از 300 شرکت مسافرتی معتبر
 • سرعت و دقت فوق العاده در پاسخ گویی و اعلام نتایج موردنظر
 • اعمال انواع فیلترها بر اساس نیاز متقاضی
 • ایجاد امتیاز دسترسی به خدمات از طرق مختلف، از قبیل سایت، اپلیکیشن مخصوص و بات تلگرامی
 • معرفی تورهای مسافرتی متنوع
 • اطلاع رسانی از مقرون به صرفه ترین قیمت ها و بلیط های چارتری

منبع : https://lastsecond.ir/

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: