به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، مجتبی سلیمی در بازدید از پروژه های عمرانی این منطقه اظهار کرد: در راستای مطالبه عمومی و حسب نیاز منطقه به منظور بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر شهری، اجرای پروژه جدید لکه گیری آسفالت در این منطقه آغاز شده است.

وی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای بهسازی معابر سطح منطقه دو و به‌منظور سهولت در تردد شهروندان، معاونت فنی و عمرانی این منطقه اقدام به تراش و روکش آسفالت معابر اصلی و سطح محلات منطقه کرده است.

سرپرست شهرداری منطقه دو بندرعباس با بیان اینکه خدمات‌رسانی و کسب رضایتمندی شهروندان از اولویت‌های اجرای این طرح است، تصریح کرد: به منظور بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر شهری اجرای طرح جدید لکه گیری آسفالت و مرمت آسفالت معابر اصلی و فرعی انجام می شود.

این مقام مسئول گفت: جلوگیری از کنده کاری‌های بی‌جا و مدیریت حفاری‌های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و کوچه های سطح شهر جلوگیری می‌کند که این مسئله در دستور کار قرار گرفته است.

حمید رمضانی، معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری این منطقه نیز در این ارتباط، با بیان اینکه میزان آسفالت در نظر گرفته شده در مرحله اولیه ۸۵ هزار متر مربع است، افزود: در همین راستا عملیات تخریب و جمع‌آوری آسفالت‌های معیوب، تسطیح، لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی با اولویت‌بندی در سه ناحیه این منطقه به صورت همزمان آغاز شده است.

وی گفت: در ادامه اجرای این طرح نیز پس از معابر اصلی و پر تردد سطح محلات تحت پوشش قرار می‌گیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: