به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، هاشم جعفری با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر بیان کرد: آخرین مهلت ثبت نام تا ساعت 23امروز شنبه سوم خرداد می باشد که قابل تمدید نیز نمی‌باشد.

وی خاطر نشان کرد:مسابقات به صورت آزاد (بانوان و اقایان ) در یک جدول تک‌حذفی برگزار خواهد شد که نوع تخته دارت بایستی تیغه‌ای یا میله‌ای و با ابعاد و الیاف استاندارد باشد و نحوه اجرا مانند مسابقات حضوری خواهد بود.

رئیس انجمن دارت استان ادامه داد: همچنین مسابقات در واتس‌آپ یا اینستا‌گرام به صورت لایو برگزار می‌شود که باید به صورت واضح بوده تا حریف بتواند امتیازات را ببیند.

جعفری گفت :مراحل اجرایی مسابقات به این صورت است کهمرحله ۵۱۲ نفر شنبه 5 خرداد، مرحله ۲۵۶ نفر سه شنبه ۶ خرداد، مرحله ۱۲۸ نفر چهارشنبه ۷ خرداد، مرحله ۶۴ نفر پنج شنبه ۸ خرداد، مرحله ۳۲ نفر جمعه ۹ خرداد، مرحله ۱۶ نفر شنبه ۱۰ خرداد، مرحله ۸ نفر یک شنبه ۱۱ خرداد، مرحله ۴ نفر دوشنبه ۱۲ خرداد، فینال سه شنبه ۱۳ خرداد در اینستاگرام و به صورت لایو برگزار خواهد شد.

وی افزود : چنانچه تعداد بازیکن ها از ۵۱۲ نفر بیشتر شود و وارد جدول ۱۰۲۴ تایی شود زمان آن مرحله نیز از طریق گروه دوست داران دارت اطلاع رسانی خواهد شد

جعفری در پایان بیان کرد: انجمن دارت کشور اولین انجمنی هستش که کمیته مسابقات مجازی شرکت داده است و همه استانها نماینده معرفی کرده اند و استان هرمزگان اولین استان در کشور بود که مسابقات انلاین استانی برگزار کرد و در درخواست دوباره برای میزبانی مسابقات کشوری به صورت آنلاین اکثر استانها نیز کاندید میزبانی شدند  و در نهایت با انجام  قرعه‌کشی نوبت استان هرمزگان هشتمین دور شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: