به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، موسی دادی زاده سرخائی در آئین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه منطقه فین هرمزگان گفت: آموزش و پورش استان هرمزگان به دنبال بسط و گسترش عدالت آموزشی است که این مهم در همه ابعاد آموزش و پرورش از جمله ساخت فضاهای آموزشی ایمن برای دانش آموزان مورد نظر است.

وی افزود: مدرسه امام حسن عسکری(ع) از جمله مدارس تخریبی آموزش و پرورش منطقه فین استان است که با همت و مشارکت ستاد خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران و اعتبارات ملی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان ساخته می شود.

دادی زاده اضافه کرد: این مدرسه در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع و زیربنای 168مترمربع احداث می شود که شامل سرویس بهداشتی، اتاق اداری و محوطه می باشد که زمینه تحصیل 50 دانش آموز را در فضای آموزشی ایمن فراهم می آورد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان تصریح کرد: علاوه بر احداث مدرسه امام حسن(ع) دشت کوران، سه پروژه ساخت مدارس دیگر نیز از سال گذشته تا کنون توسط بانکهای وموسسات مالی در استان هرمزگان احداث می شود و همچنین سهم پروژه های مشارکتی در استان، 109  پروژه در قالب 498 کلاس درس می باشد.

دادی زاده بیان داشت: دشت کوران در شمال غرب استان و از مناطق صعب العبور و محروم استان هرمزگان است که هم مرز با شهرستان لار در استان فارس می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: