به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، عباس امینی زاده  در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با موضوع تعامل هم اندیشی و تبادل نظر فی‌مابین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکلات شهر و مسائل مربوط به کرونا، اظهار کرد: از اینکه امروز شاهد چنین جلسه‌ای برای افزایش تعاملات در راه گره گشایی مشکلات مردم شهر بندرعباس هستیم، خرسندیم.

وی با بیان اینکه شهر بندرعباس متعلق به همه مردم و شهروندان است، افزود: آمادگی داریم در خدمت مجمع نمایندگان در مجلس و نخبگان شهر باشیم و از پیشنهادات و نظرات آن‌ها برای کاهش مشکلات بهره ببریم.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه باید چارچوب عملیاتی برای مشکلات ایجاد و در سایه راهبری مناسب برای عملی شدن آن بهره ببریم، تصریح کرد: اگر بخشی از وضعیت موجود و نارضایتی مردم را شاهد هستیم به دلیل وجود قوانینی است که هنوز اصلاح نشده و مانند مناطق آزاد و اقتصادی منافع محلی را در نظر نگرفته شده است.

وی با بیان اینکه موضوعات مطرح شده در جلسه امروز و بخشی دیگر از مشکلات را در کارگروه‌های تخصصی ارائه و با استفاده از ظرفیت‌های فی‌مابین در جهت رفع شدن پیش ببریم، خاطرنشان کرد: با تصمیم گیری و بهره گیری از پیشنهادات نخبگان باید از تمامی ظرفیت‌ها در راستای ارتقای توسعه شهر بندرعباس به کار ببریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: