به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،در این نشست هادی ابراهیمی گفت: با توجه به شعار سال و  اینکه دستگاههای زیرمجوعه وزارت تعاون و کار نقش خدماتی، حمایتی و تسهیلگری دارند، سند توسعه رفاهی یک ضرورت است.

وی افزود: در این سند اهداف کمی و کیفی دستگاهها در بخشهای مختلف باید مورد توجه قرار گیرد و این امر مستلزم همکاری تمام دستگاهها است.

ابراهیمی در ادامه بر رعایت پروتکل بهداشتی در محیط کسب و کار تاکید و اضافه کرد: بازرسان کار این اداره کل به همراه کارشناسان بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی استان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا  در محیط های کار، بیش از 1200 مورد بازرسی از کارگاههای سطح داشتند.

وی با بیان اینکه برخی خدمات دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی به صورت غیرحضوری انجام می شود، از متقاضیان خواست از مراجعه حضوری به ادارات خودداری کرده و این خدمات را به صورت الکترونیک دریافت کنند.     

اجرای طرح یارانه دستمزد در استان، ارائه تسهیلات به آموزشگاههای آزاد فعال در جهت آموزش مهارت به ساکنان محله های آسیب پذیر و تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از مواردی بود که در این نشست مطرح شد.

قابل ذکر است در این نشست "محمدتقی جلیلی" بعنوان رئیس صندوق بازنشستگی استان معرفی و از زحمات "محمدزاده" رئیس سابق قدردانی شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: