به گزارش خبرگزاری برنا درهرمزگان،مهدیه محبی گفت:به مشارکت موسسه مردم نهادکاراندیشان آینده نگر گمبرون،۲۰۰قطعه مرغ منجمد درراستای حمایت ازخانواده های آبرومندو بی سرپرست وکم درامدِ بندرعباس توزیع شد.

محبی گفت:هدف اصلی این موسسه اشتغال زایی برای زنان خانه دار و زنان سرپرست خانوار میباشد وباتوجه به شرایط کرونایی حاکم برکشور و شیوع این بیماری و از رونق افتادن خیلی از کسب و کارها،برخود واجب دانستیم که در رزمایش بزرگ طرح احسان ستاد فرمان امام شرکت کرده وکمکی برای خانواده های آبرومند باشیم.

وی گفت:توزیع بسته های حمایتی لوازم التحریر در شهریور ماه سال جاری درراستای حمایت تحصیلی از دانش آموزان کم بضاعت از برنامه های پیش روی موسسه میباشد.

محبی گفت:باتوجه به تازه تاسیس بودن موسسه، اعضای سمن بالغ بر۲۰۰خانواده را مورد حمایت قراردادند و جهت حمایت تحصیلی از دانش آموزان و توزیع بسته های حمایتی از خانواده های کم بضاعتی که شرایط اقتصادی و کرونایی حاکم  مخارج زندگی را برای آن ها تنگتر از پیش کرده است از شما مردم و خیرین جهت مشارکت دراین امر خیر دعوت میکنیم که درصورت تمایل به همکاری و کسب اطلاع بیشتر میتوانید با شماره09176924375 تماس حاصل فرمایید.

 

شایان به ذکراست:همه این اقلام،چه بسته های توزیعی مرغ منجمد و چه برنامه توزیع پک های حمایتی لوازم التحریر از طریق ستاد اجرایی فرمان امام تهیه شده و اعضای این موسسه از اعتماد وهمکاری این ستاد به سمن های جوانان کمال تشکر وقدردانی رادارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: