به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،در این دیدار محمد پرورش با بیان اینکه مشکلات حوزه سوخت از جمله حمل و نقل آن معیشت جمعی از صیادان جزیره قشم را در تنگنا قرار داده گفت : علت این امر نبود  جایگاه سوخت در اسکله صیادی شهر قشم است که  سبب شده این قشر برای تامین سوخت خود به جایگاه‌های درون شهری مراجعه کنند.

وی  افزود: صیادان تا چندی پیش سوخت را از جایگاه روستای طولا واقع در حدود پنج کیلومتری شهر قشم تهیه و به اسکله منتقل می‌کردند که اخیرا محل سوخت‌گیری آنان به روستای رمچاه در حدود ۱۸ کیلومتری تغییر یافته است.

رئیس شیلات شهرستان قشم ، ضمن تشکر از همکاری مسئولین و دستگاه های اجرایی شهرستان قشم گفت : خوشبختانه طی دیدار با امام جمعه این شهرستان و همچنین نشست مشترکی با نیروی انتظامی و دستگاه‌های مرتبط با حمایت فرمانداری شهرستان روند حل مشکل آغاز شده است.

پرورش با بیان اینکه  ماشین ویژه حمل سوخت برای صیادان این منطقه در نظر گرفته خواهد شد تا سوخت مورد نیاز را به اسکله منتقل کند افزود:انتظار است تعاونی یا نماینده ای از جامعه صیادی منطقه نیز به موضوع ورود کرده و پخش سوخت به صورت خرد در اسکله را بر عهده بگیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: