به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،سرهنگ علیرضا گزمه در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی "پهل" شهرستان بندرخمیر در راستای مقابله با ورود کالای ترانزیتی و قاچاق، کنترل محورهای مواصلاتی روز گذشته حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده تریلی که قصد انتقال یک دستگاه لودر را داشت مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی دقیق مدارک ارائه شده از سوی راننده کامیون مشخص شد، محموله فاقد مدارک قانونی است که در این رابطه یک دستگاه لودر قاچاق کشف و کامیون مورد نظر به پارکینگ منتقل شد.

این مقام انتظامی استان ارزش این محموله قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان مربوطه 22 میلیارد ریال عنوان و اظهار داشت: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان هرمزگان با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز ، از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه توسط قاچاقچیان، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام گردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: