به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، یوسف عابدینی گفت: نقاط پر تصادف و حادثه خیز استان شناسایی شده اند و برای این نقاط بین سال های 96 تا 98 شناسنامه تهیه شده است.

وی با اشاره به اینکه شناسایی و تهیه شناسنامه برای نقاط جدید در حال انجام می باشد افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته و استفاده از قانون اختصاص 0.5 درصد اعتبارات سازمان ها به امور پژوهشی، قصد داریم با ایجاد بستر علمی و پژوهش های کاربردی علاوه بر شناسایی بهتر نقاط حادثه خیز استان هرمزگان با ارائه راهکار های عملیاتی نسبت به رفع این نقاط و ایمنی بهتر محور های مواصلاتی اقدام کنیم.

عابدینی توجه به آموزش و انجام تحقیقات در لایه های مختلف را حائز اهمیت عناون کرد و ابراز داشت: ارتباط با دانشگاه ها، دریافت نقطه نظرات نخبگان و ترکیب آن با دانش فنی موجود در مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای می تواند بسیار موثر واقع شود.

این مقام مسئول با اشاره به تهیه پروپوزال های تحقیقاتی و آموزشی در این خصوص ابراز داشت: این اقدام به کمک مشاورین فعال در حوزه ایمنی و با بررسی در کمیسیون ایمنی راه های برون شهری استان در راستای ایمنی راه های برون شهری و کاهش تصادفات انجام می شود و با پیگیری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی به دنبال تامین اعتبارات آموزشی و عمرانی هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: