به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش اظهار داشت: با توجه به شرایط حاکم بر کشور و ضرورت نیاز مردم به اقلام بهداشتی در ایام اوج بیماری کرونا و قرار گرفتن کالاهای بهداشتی از جمله ماسک، الکل ، شوینده ها و ضد عفونی کننده ها در گروه (یک) کالاهای اساسی بازرسان این سازمان گروه کالایی مذکور را در اولویت بازرسیهای نظارتی خود قرار داده اند.

وی گفت: در راستای بازرسی و نظارت بر بازار کالاو خدمات، بازرسان این سازمان با همکاری نمایندگان دستگاه های متولی به منظور جلوگیری و سوءاستفاده برخی سودجویان و مراقبت از بازار برای ساماندهی بازار مصرف گشت های مشترکی انجام می پذیرد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تأکید کرد: پایگاه های دریافت شکایات مردمی در چهار نقطه شهر بندرعباس و برخی شهرستان‌ها مستقر هستند تا همشهریانی که از واحدهای صنفی شکایت دارند با مراجعه به این محل ها که در نزدیکی مراکز تجاری مسقر هستند، مراجعه و شکایت خود را مطرح نمایند .

وی افزود: هم‌استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گزارش کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: