به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، مهدی قائم مقامی گفت: گواهینامه ایزو 45001 در زمینه مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان است و شرکت بتاء بعنوان اولین پورت اپراتور کشور موفق بهاخذ آن از شرکت معتبر IMQ ایتالیا شده است.

وی با اشاره به اینکه این اقدام در راستای الزامات قراردادی با سازمان بنادر و دریانوردی و براساس استانداردهای ملی و بین المللی صورت پذیرفت، افزود: در شرکت بتاء همواره برنامه ریزی هایی داشته ایم تا ضمن جلوگیری از وقوع حوادث و کنترل عوامل زیان آور محیطی، شاهد کاهش صدمات، مسمومیت ها، جراحات و بروز بیماری های شغلی پرسنل باشیم.

قائم مقامی ارتقاء کیفیت تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز هر شغل، انجام مداوم معاینات ادواری، بهبود شاخص های خدمات رفاهی پرسنل، برگزاری دوره ها و مانورهای ایمنی و عملیاتی را از جمله عوامل موثر در زمینه دریافت این گواهینامه عنوان کرد و ادامه داد: شرکت بتاء با سرلوحه قراردادن سیستم مدیریت یکپارچه IMS همواره سعی در افزایش کمی و کیفی ارائه خدمات بندری به مشتریان برای رضایت خاطر آنان و تلاش برای گسترش حوزه فعالیت خود و افزایش سهم در بازار داشته است.

عضو هیات مدیره شرکت بتا اضافه کرد: برای حفظ دستاوردهای سیستم، همواره باید اعضای کمیته های تخصصی IMS تقویت شوند و با ارائه آموزش های لازم به آنان برنامه ها به نحو وسیع تری کنترل و پایش شود.

شرکت بتاء یکی از دو پورت اپراتور اصلی تخلیه و بارگیری کالای کانتینری در بندر شهید رجایی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: