به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان، در این مراسم سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان براساس ارزیابی به عمل آمده با کسب بالاترین امتیاز در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاههای تولیدی و خدماتی استان هرمزگان شد.

در حاشیه این مراسم، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ضمن تبریک کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی سال 99 استان هرمزگان به کارکنان و خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: بی شک استان هرمزگان با ظرفیت و پناسیل های قوی و همچنین دارا بودن ذخایر معدنی و تنوع در مواد معدنی یکی از استانهای شاخص کشور است که با وجود همکاران و مدیران مجموعه های صنعتی، معدنی و تجاری که متعهد و پرتلاش و دارای عزم راسخ برای پیشرفت، با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و برنامه های راهبردی می تواند در آینده ای نزدیک بیش از پیش درخشانتر جلوه نماید.

خلیل قاسمی با بیان اینکه ارزیابی های صورت گرفته، نشان می دهد که وظایف اداری به نحو مطلوبی در سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان حال اجراست، اظهار داشت: در مدت شش سال متوالی این سازمان حائز رتبه برتر در جشنواره های شهید رجایی استان شده است.

گفتنی است در ادامه این مراسم از برگزیدگان برتر در دستگاه های اجرایی با اهداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره ، تجلیل به عمل آمد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: