به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، خلیل قاسمی گفت : این طرح با محوریت تشدید نظارت و بازرسی بر کالاهای اولویت دار و اقلام اساسی از جمله، گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ ، شکر، میوه و تره بار، لبنیات، لوازم خانگی، لاستیک، سیمان، ماسک و اقلام بهداشتی از 4 شهریور ماه در استان آغاز شده است.

وی اظهار داشت: بازرسان این سازمان از ابتدای شروع طرح نظارتی ویژه اقلام اساسی در ایام محرم و صفر تا کنون بیش از پنج هزار و 911 مورد بازرسی از کلیه واحدهای صنفی بعمل آوردند که در این راستا 461 پرونده تخلف برای واحدهای متخلف تشکیل و جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

قاسمی عنوان کرد: پروندهای تشکیل شده دارای 582 مورد بند تخلف به ارزش ریالی بیش از 9 میلیارد ریال می باشد. که در سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی (سیمبا) با هدف حذف گزارش کاغذی پرونده های بازرسی توسط بازرسان به ثبت رسیده است.

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان افزود : ایجاد ثبات و آرامش در بازار، افزایش رضایتمندی مردم و ارتقای اعتماد عمومی ، ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی و جلوگیری از هر گونه احتکار از جمله مهم ترین اهداف نظارتی این طرح در نظر گرفته شده است .

قاسمی یاد آور شد: ستاد خبری این سازمان طی سامانه تلفنی 124 آماده دریافت گزارشات شهروندان گرامی می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: