به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،در این جلسه نحوه حضور در ASD Market Week ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین نمایشگاه های تجاری مصرف کنندگان در ایالات متحده که اکنون برای حضور آنلاین در دسترس است ، مورد بحث قرار خواهد گرفت.

این فهرست مجازی به دویست و 25هزار خریدار دعوت شده و دو هزار 700 فروشنده اجازه می دهد تا به جلسات تجاری وصل شوند و تجارت خود را انجام دهند. خریداران می توانند از طریق بستر آنلاین محصولات جدید را تهیه ، سفارشات را دوباره پر و قرار ملاقات ها را برنامه ریزی کنند. این پلت فرم مجازی فروشندگان را قادر می سازد که خط تولید کامل خود را در یک پوشه قابل جستجو ، به نمایش بگذارند.

در پایان نمایشگاه تجارت آنلاین ، از صادرکنندگان نیز دعوت می شود تا از 3تا 28مارس 2021 در لاس‌وگاس ، NV ، در یک نسخه کامل از هفته زنده ASD شرکت کنند.

این نمایش در درجه اول بر روی عمده فروشی لوازم جانبی مد ، لوازم خانگی ، هدایا و اسباب بازی ها ، پوشاک ، کفش‌های ارزان قیمت ، کالاهای تعطیلات و فصلی ، سوغات و تازگی ها ، لوازم الکترونیکی ، تختخواب و حمام ، محصولات بهداشتی و آرایشی و کالاهای عمومی از انواع مختلف تمرکز دارد.

عمان یکی از 20 کشور جهان و یکی از دو کشور در شورای همکاری خلیج فارس است که با ایالات متحده توافق نامه تجارت آزاد دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: