به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، پیروی منش در مورد طرح نظارتی ویژه اقلام اولویت‌دار و کالاهای اساسی، گفت: این طرح در راستای بخشنامه های استانی و برنامه ریزی‌های انجام شده، با محوریت تشدید نظارت و بازرسی بر کالاهای اولویت دار و اقلام اساسی از جمله برنج، حبوبات، گوشت مرغ، تخم مرغ، لوازم خانگی، لاستیک سواری و سنگین، سیمان، محصولات فولادی اعم از انواع تیرآهن و میلگرد، ماسک و مواد شوینده از 5مهر ماه آغاز و تا 22مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: ایجاد ثبات و آرامش در بازار، افزایش رضایتمندی مردم و ارتقای اعتماد عمومی، ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی و جلوگیری از هرگونه احتکار و امتناع از عرضه به قصد گرانفروشی، عدم ارائه فاکتور و عدم صدور صورتحساب از جمله مهم ترین اهداف نظارتی این طرح است.

پیروی منش خاطر نشان کرد: بازرسان سازمان صمت در هماهنگی با سایر نهادها و دستگاه های ذیربط با انجام بازرسی های هوشمند در دو نوبت صبح و عصر، بر وضعیت بازار کالا و خدمات مشمول در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت متناسب با نیاز بازار نظارت می‌کنند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان یادآور شد: ستاد خبری این سازمان از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ آماده دریافت گزارشات شهروندان گرامی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: