به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،سلمان افروشه با اشاره به نقش و مشارکت موثر مردم در اجرای طرح های آبرسانی، افزود: این پروژه به طول یکهزار متر و با مشارکت مردم اجرا شده است.

به گفته وی؛ با اجرای این پروژه یکصد خانوار از محلات کامل آباد و کازرونی روستای طولا  از آب شرب نسبتا پایدار بهره مند شدند.

مدیر امور آبفا قشم در ادامه با اشاره به طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، اظهار داشت: در راستای این طرح که با هدف بهبود روند آبرسانی به روستاها اجرا شده، کاهش تنش آبی در روستاهای شهرستان قشم در اولویت برنامه و اقدامات آبفا استان قرار گرفته است.

افروشه اضافه کرد: پروژه هایی نظیر؛ اصلاح شبکه روستاهای قشم به طول ۱۰ کیلومتر، توسعه شبکه روستاهای تورگان و پی پشته به طول ۱۴ کیلومتر، اصلاح ایستگاه پمپاژ درکو و گوران، اصلاح ایستگاه پمپاژ آب شیرین کن مپنا، رفع نشتی مخازن آب و اجرای خط انتقال ایستگاه پمپاژ درگهان تا مخزن ذخیره این شهر  از جمله اقدامات آبفا هرمزگان در چند ماهه اخیر و به منظور کاهش تنش آبی بوده است.

وی افزود: همچنین اجرای پروژه ی توسعه شبکه توزیع آب در روستاهای نقاشه، معتمد آباد و شهرک گیاهدان را نیز در دست اجرا داریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: