به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، خلیل قاسمی اظهار داشت: از آنجا که رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای تمامی صنوف و به‌ منظور حفظ سلامتی خود و مردم الزامی است، تمامی واحدهای صنفی باید پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

وی افزود: اگر می خواهیم شرایط مطلوب و اشتغال پایدار داشته باشیم، اتاق اصناف مرکز استان و اتحادیه های صنفی بعنوان متولی باید نظارت مستمر بر اجرای پروتکل های بهداشتی بر واحدهای صنفی خود داشته باشند.

قاسمی ادامه داد: این امر جزء خطوط قرمز جامعه است که در این راستا یکی از الزامات، نظارت روزانه بر اجرای پروتکل های بهداشتی از سوی واحدهای صنفی است.

وی استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی اصناف را عاملی مهم در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا برشمرد و بیان کرد: در زمینه تولید ماسک و اقلام بهداشتی در استان مشکلی نداریم و بزودی شاهد افتتاح و راه اندازی 3 کارخانه جدید خط تولید ماسک در استان هستیم.

رئیس کمیسیون نظارت بر اصناف مرکز استان عنوان کرد: با واحدهای صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند برخورد قاطع می شود.

قاسمی در پایان از بسیاری از تولیدکنندگان صنفی که در تولید ماسک ارزان قیمت گام برداشته و تلاش کرده‌اند تا نیاز اقشار گوناگون را در این زمینه رفع کنند قدردانی نمود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: