به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، یوسف عابدینی با اشاره به اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است افزود: ساخت و توسعه راههای روستایی یکی از مهمترین اولویت های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در سال جاری می باشد و این اداره  کل با هدف تعیین تکلیف راههای روستای و افزایش سرعت عمل در تکمیل این راهها، ساخت راه‌های روستایی را با جدیت دنبال می کند.

وی افزود: طول این پروژه 2 کیلومتر می باشد و با هدف تکمیل شبکه راه‌های روستایی، زیر سازی و آسفالت مسیر مذکور به میزان32 هزار مترمربع به اتمام رسیده است.

عابدینی اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده و با مشارکت دهیاری کرگان و همکاری اداره برق شهرستان میناب، 3800 متر جدول گذاری در این بلوار صورت گرفته و روشنایی معابر به میزان 1800 متر نیز تکمیل گردیده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد: تمام همت خود را برای کاهش روستاهای فاقد راه مناسب استان، به کار خواهیم بست و در این  راه اولویت بندی و درجه بندی راهها، تلفیق تجربیات گذشته و استفاده از امکانات موجود می تواند ما را در این مسیر به موفقیت برساند تا بتوانیم خدمات مطلوب تری به مردم عزیز و کاربران جاده ای ارائه نماییم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: