به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، عباس امینی‌زاده در نشست با رئیس و کارکنان سازمان فاوا اظهار کرد: تامین هزینه‌های زیرساختی در حوزه فناوری اطلاعات و ایجاد امنیت لازم شبکه در مجموعه شهرداری بندرعباس یک ضرورت است وی  افزود: اقدامات قابل توجهی در شهر بندرعباس به منظور هوشمندسازی و ارتقا زیرساختارهای این مسئله مهم دنبال شده که پیشرفت آن قابل توجه است.

وی با اشاره به توسعه هوشمند‌سازی و همچنین ارتقاء امنیت شبکه در شهرداری بندرعباس گفت: متاسفانه در حال حاضر چالش‌هایی در یکپارچه‌سازی داده‌ها وجود دارد که امیدوارم با تلاش‌های کارکنان سازمان فاوا رفع شود.

امینی‌زاده در بخش دیگری از سخنانش ضمن موافقت با راه‌اندازی کمیته راهبردی نرم‌افزار در شهرداری بندرعباس، تصریح کرد: تشکیل کمیته امنیت نیز یکی دیگر از وظایف جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس است.

وی همچنین عنوان کرد: مناطق و سازمان‌های شهرداری بندرعباس باید در حفظ و نگهداری از فیبر نوری شهرداری که متعلق به تمام قسمت‌های شهرداری است، همکاری کنند.

علی پاسلارزاده، رئیس سازمان مدیریت فاوا شهرداری بندرعباس در  ادامه این نشست اظهار کرد: باتوجه به تخصصی کردن هر چه بیشتر نیروها در حوزه‌های ارتقاء شبکه امنیت و پشتیبانی، شاهد نزدیک شدن به اهداف سازمان در مدت زمان کوتاه هستیم.

وی خاطر‌نشان کرد: با توجه به گسترش بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس و اهمیت امنیت شبکه، این سازمان در صدد تامین اعتبار لازم جهت تجهیز کردن در حوزه‌هایی مانند شبکه، امنیت، اجرا و پشتیبانی فنی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: