به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، حسین اخلاقی با بیان اینکه تنها به ناوگان دارای پروانه فعالیت سوخت تخصیص داده می شود، خاطر نشان کرد: ناوگانی که از طریق معاونت بار و کالای سازمان پروانه فعالیت دریافت کرده اند، با مراجعه به سامانه www.utcms.ir  (سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه ای) و ثبت نام، در صورت داشتن شرایط مشمول دریافت سهمیه سوخت ماهانه بصورت اعتبار ریالی خواهند بود.

وی با اشاره به الزام دریافت باربرگ برای رانندگان وانت بارهای شهری جهت هر جابجایی بار و فعالیت خود در سطح شهر، خاطر نشان کرد: سهمیه اعتباری سوخت در صورت صدور باربرگ‌ تا سقف مشخص قابل افزایش است.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری بندرعباس، تصریح کرد: سهمیه های اعتباری مهر ۹۹ وانت بارهای ثبت نام شده در سامانه www.utcms.ir، برای وانت بارهای تک سوز پرمصرف ۳۰۰ هزار تومان، و دوگانه سوز پر مصرف ۱۹۵ هزار تومان می باشد.

اخلاقی ادامه داد: همچنین برای وانت بارهای تک سوز کم مصرف  مبلغ ۲۲۵ هزار تومان، و تک سوز پر مصرف مبلغ  ۱۳۵ هزار تومان سهمیه اعتباری در نظر گرفته شده و به کارت های اعتباری مالکان خودرو وانت واریز شده است.

این مسئول تاکید کرد:  رانندگان برای استفاده از سهمیه اعتباری بنزین فقط از دستگاه مخصوص پرداخت قرمز رنگ داخل جایگاه ها ی سوخت استفاده کنند.

اخلاقی با بیان اینکه کارت بانکی ثبت شده جهت واریز سهمیه ریالی بنزین باید به نام مالک ناوگان باشد،  یادآور شد: برداشت این سهمیه اعتباری از طریق کارت های بانک ملی، رفاه و کشاورزی برای مالکان وانت بار مشمول دریافت سهمیه اعتباری سوخت امکان پذیر نمی باشد.

 رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری بندرعباس، تصریح کرد: از امروز بخش مشاهده سهمیه اعتباری در "اپلیکیشن موبایل باربرگ" فعال شده است و مالکان ناوگان باری سنگین و نیمه سنگین می توانند، با نصب و یا بروزرسانی اپلیکیشن موبایل باربرگ و با وارد کردن ماه، سال و کدملی سهمیه اعتباری تخصیص داده شده به خودروی مورد نظر را مشاهده کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: