به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،سردار حسین دهکی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان استان هرمزگان در راستای تشدید اقدامات کنترلی، مراقبتی، حراست از مرزهای آبی کشور و مبارزه با قاچاقچیان سوخت در دو عملیات جداگانه موفق به شناسائی و توقیف محموله قاچاق سوخت شدند.

وی افزود: مرزداران دریابانی بندرعباس، در یک عملیات،موفق شدند سه فروند شناور حامل محفظه های پلاستیکی حاوی 78هزار لیترگازوئیل سوخت قاچاق را شناسائی و توقیف کنند.

سردار دهکی با اشاره به یک عملیات موفق دیگر در آب های سرزمینی شهرستان میناب گفت:مرزبانان در یک عملیات ضربتی موفق شدند، تعداد دو محفظه پلاستیکی حاوی 35 هزار لیتر سوخت قاچاق گازوئیل را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری 15 متهم در این عملیات‌ها، بیان داشت: ماموران در مجموع موفق به کشف 113 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش 339 میلیون ریال شدند.

سردار دهکی با تقدیر از همکاری مرزنشینان استان هرمزگان خاطر نشان کرد:مرزبانان نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط مرزی کشور اجازه نمی دهند قاچاقچیان در هیچ نقطه ای از مرزهای ایران اسلامی احساس امنیت و آرامش کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: