به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، مجتبی سلیمی با اشاره به اینکه المان‌ها نقش بسزایی در زیبایی معابر شهری دارند، گفت: با توجه به این مسئله، بهسازی و زیباسازی  المان "بندرعباس" واقع در ورودی بلوار آیت الله طالقانی شروع شده است.

وی ادامه داد: سیمای شهر  با رنگ آمیزی، نورپردازی مناسب و رفع خاموشی المان ها  جلوه ویژه ای به خود می گیرد، در همین راستا رنگ آمیزی، ترمیم و بهبود روشنایی المان های سطح منطقه در دستور کار قرار دارد.

سلیمی خاطرنشان کرد: بهسازی و زیباسازی دیگر المان ها بر اساس اولویت بندی در دستور کار قرار دارد و به زودی انجام می‌‌شود.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد، با انجام این اقدامات و فعالیت ها، گامی در جهت بهسازی فضاهای شهری و زیباسازی چشم انداز معابر شهری برداشته شود.

مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از خدمات عمومی شهرداری توسط عده ای از افراد تخریب شده و یا به سرقت می رود، تصریح کرد: برخی به دلایل مختلف که عمدتا از سر نا آگاهی است، دست به تخریب این المان ها زده و علاوه بر هدر دادن سرمایه و اموال عمومی چهره شهر را نازیبا میکنند.

شهرداری بندرعباس شماره تماس 137 مدیریت شهری را راه اندازی کرده تا اگر شهروندن شاهد آسیب زدن به المان های شهری بودند برای برخورد با فرد یا افراد مختلف با این شماره تماس حاصل نمایند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: