به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،سردار حسین دهکی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان استان در راستای تشدید اقدامات کنترلی و مراقبتی و حراست از مرزهای آبی کشور و مبارزه با قاچاقچیان سوخت در دو عملیات جداگانه موفق به شناسایی و توقیف محموله قاچاق سوخت شدند.

وی افزود: مرزداران دریابانی قشم، پس از کسب خبری مبنی بر خروج یک شناور حامل سوخت قاچاق به سمت یکی از کشورهای همسایه، در یک عملیات موفقیت آمیز موفق شدند شناور را شناسایی، توقیف و در بازرسی از آن 32 هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کنند.

سردار دهکی تصریح کرد: مرزداران دریابانی میناب در یک عملیات جداگانه دیگر نیز موفق شدند تعداد دو محفظه پلاستیکی حاوی 42 هزار لیتر سوخت قاچاق گازوئیل را در خور "بندزرک" کشف کنند.

وی با اشاره به دستگیری 4 متهم در این عملیات‌ها، خاطرنشان کرد: ماموران در مجموع موفق به کشف 74 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش 222 میلیون ریال شدند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با تقدیر از همکاری مرزنشینان استان هرمزگان خاطرنشان کرد: مرزبانان استان تمام تلاش خود را در مبارزه با پدیده شوم قاچاق، ایجاد و استمرار امنیت پایدار و حراست از مرزهای استان در جنوب غرب کشور را به کار گرفته اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: