به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان،  محمودرضا امیاری افزود:  رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده که همواره شهدا را یاد کنیم، چرا که امروز هر موفقیت و پیشرفتی که درنظام مقدس جمهوری اسلامی به دست آمده مدیون ایثار و شهادت و از خودگذشتگی شهدای گرانقدر است.

وی ادامه داد : شهدا چراغ راه هدایت، معلم و هدایت گر جامعه هستند و در مسیر راه شهدا بودن هیچ بن بستی وجود نخواهد داشت و امروز باید در موضوعات فرهنگی، اجتماعی، بصیرتی و اجرای فرامین امام(ره) و رهبری معظم انقلاب باید همه متحد و منسجم درکنار هم عمل کنیم.

متولی ورزش وجوانان  هرمزگان، عنوان کرد : ترویج فرهنگ هویت ناب اسلامی، پایداری ملی، وحدت و انسجام اسلامی و اشاعه فرهنگ امیدواری به جامعه از جمله اهداف این یادواره است.

وی خاطر نشان کرد: هرمزگان ۲۴۳شهید ورزشکار دارد و یکی از اهداف برگزاری این یادواره،  ارتباط نسل جوان و نوجوان با شهدای انقلاب اسلامی است.

گفتنی است، این نشست باحضور امیاری مدیرکل ورزش و جوانان، صالحی مسئول بسیج ورزشکاران استان ،خادمی معاونت ورزشی ، عامری معاونت جوانان ،پرویز مسئول فرهنگی اداره کل در محل دفتر مدیرکل برگزارشد.

همچنین، تاکنون ۶ یادواره شهدای ورزشکار هرمزگان برگزار شده و امسال نیز هفتمین جشنواره شهدای ورزشکار از سوی اداره کل ورزش وجوانان با همکاری سپاه امام سجاد(ع)،اداره کل بنیادشهید و امورایثارگران، بسیج ورزشکاران، سایرنهادها ودستگاههای اجرایی استان برگزار و از ۳۰خانواده شهید و جانباز با حضور مسئولین کشوری و استانی تجلیل می شود. 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: