برخورد با لوازم یدکی قاچاق و تقلبی خودرو بصورت مستمر

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان از بازرسی 204 واحد لوازم یدکی خودرو در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش اظهار داشت: با توجه به ابلاغیه وزارت متبوع و اولویت قراردادن کالا‌های مهم و عمده قاچاق که یکی از آن‌ها لوازم یدکی خودرو است، این سازمان طرح رهگیری و قاچاق لوازم یدکی را در استان اجرایی نمود.

پیروی منش افزود: بازرسان این سازمان از ابتدای طرح مذکور تا کنون بیش از 204 مورد بازرسی از واحدهای توزیع و عرضه لوازم یدکی در استان بازدید بعمل آوردند که از این تعداد بازرسی 25 مورد آن شامل گشت مشترک با دستگاه های مرتبط بوده است.

وی عنوان کرد: بازرسان تا کنون در طرح رهگیری و قاچاق لوازم یدکی 11 پرونده تخلف به ارزش ریالی 117 میلیون ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان در پایان تاکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم‌فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت مراتب تخلف واحدهای صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد را گزارش نمایند.

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار هرمزگان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار هرمزگان

  اخبار برگزیده