استاندار هرمزگان :طرح ویژه ای برای توسعه زیرساخت های شهرک پیامبر اعظم تدوین شود

استاندار هرمزگان :طرح ویژه ای برای توسعه زیرساخت های شهرک پیامبر اعظم تدوین شود

مهدی دوستی ، گفت:شهرک پیامبر اعظم(ص) درحال حاضر دومین شهر بزرگ هرمزگان است و لازم است طرح ویژه‌ای برای توسعه زیرساخت‌های این منطقه در نظرگرفته شود و مشکلات فعلی آن در حوزه آب ، راه، مدارس و کلاس درس باید بصورت جدی پیگیری و رفع شوند

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، مهدی دوستی در مراسم کلنگ زنی پل پیامبر اعظم(ص) بندرعباس گفت: موضوع مهم بعدی ساماندهی به میدان سایت پیامبر اعظم است که در تلاش هستیم باتوجه به تامین اعتبارموردنیاز پروژه طی چند ماه آینده آغازشود.

دوستی برخورداری از امکانات زیرساختی مناسب را حق ساکنان این منطقه دانست و تاکیدکرد: باتوجه به اتفاق نظر و همدلی خوبی که بین مجموعه شورای شهر ، شهرداری و دولت وجود دارد امیدواریم محدودیت‌های شهر برطرف شده و گشایشی هایی در مسیر زندگی بهتر مردم رقم بخورد.

وی با اشاره به تامین زمین مناسب برای احداث پارک افزود:  در راستای ایجاد فضاهای تفریحی مناسب به یاری خدا و با همت شهرداری بزودی پارک بزرگ جنگلی در محدوده پنجعلی نیز کلنگ زنی خواهدشد.

 استاندار هرمزگان  با اعلام خبر خوب واگذاری سند زمین های طرح نهضت ملی مسکن ، تصریح کرد: در قالب طرح نهضت ملی مسکن، تقریبا در تمام شهرستان های استان بجز بندرعباس و بخش هایی از میناب، سعی کردیم قطعات زمین برای ساخت منازل ویلایی مناسب در اختیار مردم قراردهیم که با تسهیلات تخصیصی نهضت ملی مسکن در زمان تعیین شده بتوانند خانه های خود را بسازند و  مطمئنیم با هزینه کمتر از پیمانکاران خانه‌های با کیفیتی می سازند که به سرنوشت مسکن مهر دچار نخواهد شد.

عالی ترین مقام استان ، توضیح داد : در این هفته کار واگذاری اسناد زمین ها در ۸ شهرستان انجام می شود که تقریبا تمام نیاز  چهار ساله طرح مسکن ملی در این شهرستان ها برطرف خواهد کرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار هرمزگان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار هرمزگان

  اخبار برگزیده